Specifications
| Belt Pulley Ø | 105 mm |
| Capacity Compressor | 125 cc |
| Compressor ID | SD6V12 |
| Compressor Oil | PAG 46 |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with PAG compressor oil |
| Inlet Diameter | 17.8 mm |
| Outlet Diameter | 11.9 mm |
| Number of grooves | 5 |
| Oil Fill Quantity | 115 ml |
| Plug Type | Female |
| Refrigerant | R 134a |
| Voltage | 12 V |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with magnetic clutch |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with diode |
Shipping Details
| Weight | 7.199 Kg |
€141.06
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates