Specifications
| for OE number | 8200221498 |
| Material | Aluminium |
| Material | Plastic |
| Weight | 3120 g |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Core Length | 510 mm |
| Core Width | 382 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Core Depth | 18 mm |
| Gross Weight | 4750 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 5.073 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Portugal |
€169.14
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates