Specifications
| Voltage | 12 V |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with resistor |
| for OE number | 77365038 |
| Rotation Direction | Anticlockwise rotation |
| Weight | 1950 g |
| Gross Weight | 2200 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 2.511 Kg |
| Weight Volumetric | 6.278 Kg |
| Customs Code | 841459 |
| Country of Origin | Japan |