Product has been replaced by:
DOX-0123| Oxygen Sensor | Unheated |
| Oxygen Sensor | Finger probe |
| Oxygen Sensor | Thread pre-greased |
| Oxygen Sensor | Lambda Sensor |
| Thread Size | M18x1.5 |
| Cable Length | 750 mm |
| Number of pins | 2 |
| Quality | DENSO |
| Weight | 0 g |
| Gross Weight | 49 g |
| Weight | 0.143 Kg |
| Customs Code | 902710 |
| Country of Origin | Japan |
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€16.33
Dispatch on next business day
€19.45
Dispatch on next business day
€24.49
Dispatch on next business day
€47.35
Dispatch on next business day
€24.45
Dispatch on next business day
€32.61
Dispatch on next business day
€24.85
Dispatch on next business day
€27.30
Dispatch on next business day
€19.03
Dispatch on next business day
€18.98
Dispatch on next business day
€21.65
Dispatch on next business day
€27.11
Dispatch on next business day
€28.61
Dispatch on next business day
€36.92
Dispatch on next business day
€40.56
Dispatch on next business day
€52.30
Dispatch on next business day
€46.19
Dispatch on next business day
€21.67
Dispatch on next business day
€23.30
Dispatch on next business day
€20.44
Dispatch on next business day
€19.71
Dispatch on next business day
€19.88
Dispatch on next business day
€25.97
Dispatch on next business day
€46.19
Dispatch on next business day
€34.64
Dispatch on next business day