Specifications
| Oxygen Sensor | Heated |
| Oxygen Sensor | Finger probe |
| Oxygen Sensor | Lambda Sensor |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with rubber grommet |
| Thread Size | M18x1.5 |
| Cable Length | 755 mm |
| Number of pins | 3 |
| Manufacturer Restriction | DENSO |
| for OE number | 0095423917 |
| Quality | DENSO |
| Weight | 114 g |
| Gross Weight | 144 g |
Shipping Details
| Weight | 0.175 Kg |
| Customs Code | 902710 |
| Country of Origin | United States |
€74.67
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates