Specifications
| Core Length | 600 mm |
| Core Width | 409 mm |
| Core Depth | 34 mm |
| Weight | 2758 g |
| Gross Weight | 4438 g |
Shipping Details
| Weight | 4.385 Kg |
| Weight Volumetric | 17.54 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Indonesia |
€119.14
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns