No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Core Length | 580 mm |
| Core Width | 322 mm |
| Core Depth | 23 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | 46798743 |
| Gross Weight | 3200 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 3.195 Kg |
| Weight Volumetric | 12.78 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Portugal |
No longer available
Shipping rates
Reference Numbers
Fit Vehicles
FIAT
16 vehicles
PANDA
2003 - ...
Alternatives
€49.46
Dispatch on next business day
€37.55
Dispatch on next business day
€44.87
Dispatch on next business day
€50.34
Dispatch on next business day
€73.59
Dispatch on next business day
€30.58
Dispatch on next business day
€33.41
Dispatch on next business day
€40.56
Dispatch on next business day
€38.53
dispatch in 28 business days