Specifications
| Core Length | 525 mm |
| Core Width | 656 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | 1350A346 |
| Weight | 2862 g |
| Gross Weight | 4850 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 5.862 Kg |
| Weight Volumetric | 17.586 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Indonesia |
€100.82
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns