Specifications
| Core Length | 600 mm |
| Core Width | 710 mm |
| Core Depth | 36 mm |
| for OE number | 21410EB30A |
| Weight | 3944 g |
| Gross Weight | 5624 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 6.721 Kg |
| Weight Volumetric | 20.163 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Indonesia |
€121.86
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns