Specifications
| Core Length | 518 mm |
| Core Width | 425 mm |
| Core Depth | 25 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | 1770078E00 |
| Weight | 2552 g |
| Gross Weight | 4232 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 3.55 Kg |
| Weight Volumetric | 14.2 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Indonesia |
€107.98
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates