Specifications
| Core Length | 448 mm |
| Core Width | 375 mm |
| Core Depth | 25 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | 1770080A00 |
| Weight | 1233 g |
| Gross Weight | 2913 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 3.049 Kg |
| Weight Volumetric | 9.147 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Japan |
€66.08
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns