Specifications
| Core Length | 600 mm |
| Core Width | 370 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| for OE number | 1640037230 |
| Weight | 1420 g |
| Gross Weight | 3000 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 3.779 Kg |
| Weight Volumetric | 15.116 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Indonesia |
€76.27
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns