Rear Axle Left
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle Left |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper with integrated parking brake |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without holding frame |
| for brake disc thickness | 12 mm |
| for brake disc diameter | 256 mm |
| Distance of mounting bores | 134 mm |
| paired article number | FT11654 |
| Piston Diameter | 41 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.011 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€44.89
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates