Specifications
| Voltage | 12 V |
| Belt Pulley Ø | 108 mm |
| Pulleys | with belt pulley |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Compressor Oil | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V12 |
| Water Pump Pulley Diameter | 108 mm |
| Number of mounting bores | 3 |
| Number of grooves | 6 |
| Refrigerant | R 134a |
| Number of bolts/screws | 3 |
Shipping Details
| Weight | 6.276 Kg |
| Customs Code | 841480 |
| Country of Origin | China |
€295.04
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates