Specifications
| Voltage | 12 V |
| Belt Pulley Ø | 115 mm |
| Capacity Compressor | 140 cc |
| Compressor Oil | PAG 46 |
| Water Pump Pulley Diameter | 115 mm |
| Number of grooves | 5 |
Shipping Details
| Weight | 5.895 Kg |
| Customs Code | 841480 |
| Country of Origin | Poland |
€292.42
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates