Specifications
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without expansion tank |
| Inlet Diameter | 35 mm |
| Outlet Diameter | 35 mm |
| Core Length | 580 mm |
| Core Width | 322 mm |
| Core Depth | 32 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.75 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Poland |
€46.96
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates
Inform Me About Availability
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT-45-040-2772
AZMT-45-040-2849
ABAKUS
AVA Clever Choice
FT2362
FTA2295
DIEDERICHS
DCM1996
FIAT
46798743
51706204
51729373
51759806
51759807
51773192
51773193
51773194
51773195
FRIGAIR
01043118
GT-BERGMANN
GT10-061
HART
605 983
605 984
KLOKKERHOLM
2008302295
KRAFT AUTOMOTIVE
1553480
MAGNETI MARELLI
MAHLE
NTY
PRASCO
FT122R002
FT122R003
FT122R010
FT2295
RIDEX
470R0403
SRLine
300308A3
300308A4
Stark
SKRD-0120115
VEMO
WILMINK GROUP
WG1723180
WG1723221
WG1723331
WG2114737
WG2182645
WG2601434
Fit Vehicles
Alternatives
€44.24
Dispatch on next business day
€47.62
Dispatch on next business day
€40.03
Dispatch on next business day
€51.11
Dispatch on next business day
€50.11
Dispatch on next business day
€33.41
Dispatch on next business day
€44.64
Dispatch on next business day
€34.64
Dispatch on next business day
€47.13
Dispatch on next business day
€44.03
Dispatch on next business day
€34.98
Dispatch on next business day
€37.84
Dispatch on next business day
€30.28
Dispatch on next business day
€37.95
Dispatch on next business day
€40.16
Dispatch on next business day
MAGNETI MARELLI ® 350213107600
Radiator, engine cooling
No longer deliverable by the manufacturer
Product has been replaced by:
350213161500€49.40
dispatch in 28 business days
MAGNETI MARELLI ® 350213383003
Radiator, engine cooling
No longer deliverable by the manufacturer
Product has been replaced by:
350213383000