Specifications
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Core Length | 748 mm |
| Core Width | 468 mm |
| Core Depth | 26 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.75 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Poland |
€108.15
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT-45-040-2281
ABAKUS
DENSO
EUROREPAR
1699537980
FIAT
214103569R
214104966R
4422503
6000618060
6000618062
93868887
93868888
GENERAL MOTORS
4422503
93868887
93868888
GT-BERGMANN
GT10-039
HART
622 012
622 013
KRAFT AUTOMOTIVE
1553076
MAGNETI MARELLI
MAHLE
NISSAN
2140000Q4F
214103569R
214104966R
4422503
6000618060
6000618062
93868887
93868888
NTY
OPEL
214103569R
214104966R
4422503
6000618060
6000618062
93868887
93868888
PRASCO
OP936R003
RENAULT
214103569R
214104966R
4422503
6000618060
6000618062
93868887
93868888
RIDEX
470R0857
SRLine
60N208-1
60N208-2
60N2082K
Stark
SKRD-0121040
THERMOTEC
VALEO
VAN WEZEL
43002625
WILMINK GROUP
WG2184073
WG2305696
Fit Vehicles
Alternatives
€136.03
Dispatch on next business day
€146.06
Dispatch on next business day
€132.89
Dispatch on next business day
€127.41
Dispatch on next business day
€113.94
Dispatch on next business day
€131.45
Dispatch on next business day
€100.93
Dispatch on next business day
€116.50
Dispatch on next business day
€110.00
Dispatch on next business day
€80.19
Dispatch on next business day
€111.72
Dispatch on next business day
€206.11
dispatch in 2 business days
€114.81
dispatch in 28 business days
€116.49
dispatch in 28 business days