Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without expansion tank |
| Inlet Diameter | 33 mm |
| Outlet Diameter | 33 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Core Length | 672 mm |
| Core Width | 463 mm |
| Core Depth | 19 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.0 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€67.74
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates