Specifications
| Voltage | 12 V |
| Number of Teeth | 10 |
| Number of Teeth | 9 |
| Rated Power | 0.9 kW |
| Flange Diameter | 62 mm |
| Number of mounting bores | 2 |
Shipping Details
| Weight | 3.197 Kg |
| Customs Code | 851180 |
| Country of Origin | Poland |
€63.94
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates