Specifications
| Material | Aluminium |
| Material | Plastic |
| Core Length | 450 mm |
| Core Width | 635 mm |
| Core Depth | 26 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.828 Kg |
| Weight Volumetric | 14.484 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€249.72
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates