Specifications
| Material | Aluminium |
| Heating/Cooling | for vehicles with combined radiator/ oil cooler |
| Core Length | 686 mm |
| Core Width | 450 mm |
| Core Depth | 20 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 5.291 Kg |
| Weight Volumetric | 21.164 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€74.11
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns