Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 510 mm |
| Core Width | 366 mm |
| Core Depth | 34 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 3.563 Kg |
| Weight Volumetric | 14.252 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Netherlands |
€64.49
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns