SAMKO
S70653
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 63.5 | mm |
Specifications
| Total brake drum height | 66 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 230.2 mm |
| Inner brake drum height | 51 mm |
| Inner brake drum diameter | 228.3 mm |
| Number of mounting bores | 2 |
| Rim Hole Number | 5 |
Shipping Details
| Weight | 6.574 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€41.30
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates