Specifications
| New Part | |
| Exchange Part without deposit | |
| Voltage | 12 V |
| Rated Power | 2 kW |
| Number of Teeth | 15 |
| Rotation Direction | Anticlockwise rotation |
| Weight | 4.8 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.784 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | Poland |
€184.53
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates