0K55223603A - Air filter, air filter OE number by HYUNDAI, KIA, MAZDA
HYUNDAI :   0K552-23-603A, 0K55223603A, 0K552-23603A
KIA :   0K552 23603A, 0 K552 23 603A, 0K552-23-603A, 0K55223603A, 0K552 236 03A