7H0422153A - Hydraulic pump, air-conditioning compressor clutch elements OE number by AUDI, CUPRA, OM, PORSCHE, SEAT, SKODA, VAG, VW
| AUDI | : 7H0 422 153A |
|---|---|
| CUPRA | : 7H0 422 153A |
| OM | : 7H0422153A |
| PORSCHE | : 7H0 422 153A |
| SEAT | : 7H0 422 153 A, 7H0 422 153A, 7H0422153A |
| SKODA | : 7H0 422 153 A, 7H0 422 153A, 7H0422153A |
| VAG | : 7H0422153A, 7H0 422 153 A, 7H0 422 153A |
| VW | : 7H0 422 153A, 7H0 422 153 A, 7H0422153A |
Replacement parts compatible with OE numbers
€256.36
Dispatch on next business day
€175.57
Dispatch on next business day
€17.91
Dispatch on next business day
€128.62
Dispatch on next business day
€134.89
Dispatch on next business day
€130.50
Dispatch on next business day
€300.31
Dispatch on next business day
€126.34
Dispatch on next business day
€165.67
Dispatch on next business day
€236.49
Dispatch on next business day
€103.89
Dispatch on next business day
€189.63
Dispatch on next business day
€135.48
Dispatch on next business day
€89.36
Dispatch on next business day
€86.59
Dispatch on next business day
€91.94
Dispatch on next business day
€142.61
Dispatch on next business day
€83.18
Dispatch on next business day
€108.80
dispatch in 4 business days
€190.91
dispatch in 28 business days
€351.43
dispatch in 28 business days
€270.70
dispatch in 28 business days
€107.63
dispatch in 28 business days