7L0927808A - Sensor OE number by AUDI, AUDI (FAW), CUPRA, PORSCHE, SEAT, SKODA, SKODA (SVW), VAG, VW, VW (FAW), VW (SVW)
| AUDI | : 7L0 927 808A, 7L0 927 808 A, 7L0927808A |
|---|---|
| AUDI (FAW) | : 7L0927808A |
| CUPRA | : 7L0 927 808 A, 7L0927808A, 7L0 927 808A |
| PORSCHE | : 7L0 927 808A, 7L0927808A |
| SEAT | : 7L0927808A, 7L0 927 808A, 7L0.927.808A, 7L0 927 808 A |
| SKODA | : 7L0927808A, 7L0.927.808A, 7L0 927 808 A, 7L0 927 808A |
| SKODA (SVW) | : 7L0927808A |
| VAG | : 7L0 927 808A, 7L0 927 808 A, 7L0927808A |
| VW | : 7L0 927 808A, 7L0 927 808 A, 7L0927808A |
| VW (FAW) | : 7L0927808A |
| VW (SVW) | : 7L0927808A |
Replacement parts compatible with OE numbers
€16.62
Dispatch on next business day
€20.08
Dispatch on next business day
€28.78
Dispatch on next business day
€23.02
Dispatch on next business day
€7.25
Dispatch on next business day
€11.07
Dispatch on next business day
€10.42
Dispatch on next business day
€12.50
Dispatch on next business day
€20.70
Dispatch on next business day
€20.35
Dispatch on next business day
€11.90
Dispatch on next business day
€29.75
Dispatch on next business day
€14.42
Dispatch on next business day
€10.13
Dispatch on next business day
€9.33
Dispatch on next business day
€5.71
Dispatch on next business day
€13.11
Dispatch on next business day
€16.22
Dispatch on next business day
€11.48
Dispatch on next business day
€11.17
Dispatch on next business day
€19.08
Dispatch on next business day
€16.13
Dispatch on next business day
€11.03
Dispatch on next business day
€17.93
Dispatch on next business day
€23.32
Dispatch on next business day
€8.56
Dispatch on next business day
€11.14
Dispatch on next business day
€16.86
Dispatch on next business day
€16.62
dispatch in 2 business days
€27.74
dispatch in 28 business days
€21.10
dispatch in 28 business days
€9.96
dispatch in 28 business days
€12.74
dispatch in 28 business days
€25.51
dispatch in 28 business days
TRISCAN ® 8180 29120
Sensor, wheel speed
Product has been replaced by:
8180 29128€18.17
dispatch in 28 business days
€17.03
dispatch in 28 business days
€2.94
dispatch in 28 business days
€33.55
dispatch in 28 business days
€7.28
dispatch in 28 business days
€15.89
dispatch in 28 business days
€16.80
dispatch in 28 business days
€8.56
dispatch in 28 business days
€7.32
dispatch in 28 business days
€22.42
dispatch in 28 business days
€10.66
dispatch in 28 business days
€3.91
dispatch in 28 business days
€4.66
dispatch in 28 business days
€16.59
dispatch in 28 business days
€3.03
dispatch in 28 business days