8E0505465K - Rod/strut, link/coupling rod, repair kit OE number by AUDI, AUDI (FAW), CUPRA, PORSCHE, SEAT, SKODA, VAG, VW
| AUDI | : 8E0 505 465K, 8E0 505 465 K, 8E0505465K |
|---|---|
| AUDI (FAW) | : 8E0505465K, 8E0 505 465 K |
| CUPRA | : 8E0 505 465K |
| PORSCHE | : 8E0 505 465K |
| SEAT | : 8E0 505 465 K, 8E0505465K, 8E0 505 465K |
| SKODA | : 8E0505465K, 8E0 505 465 K, 8E0 505 465K |
| VAG | : 8E0 505 465 K, 8E0 505 465 K., 8E0505465K, 8E0 505 465K |
| VW | : 8E0505465K, 8E0 505 465 K, 8E0 505 465K |
Replacement parts compatible with OE numbers
€10.02
Dispatch on next business day
€9.04
Dispatch on next business day
€10.57
Dispatch on next business day
€10.65
Dispatch on next business day
€10.77
Dispatch on next business day
€10.72
Dispatch on next business day
€7.12
Dispatch on next business day
€12.21
Dispatch on next business day
€10.06
Dispatch on next business day
€18.48
Dispatch on next business day
€9.47
Dispatch on next business day
€16.55
Dispatch on next business day
€7.71
Dispatch on next business day
€10.53
Dispatch on next business day
€4.63
Dispatch on next business day
€11.77
Dispatch on next business day
€6.33
Dispatch on next business day
€5.94
Dispatch on next business day
€8.29
Dispatch on next business day
€6.70
Dispatch on next business day
€7.88
Dispatch on next business day
€12.93
dispatch in 2 business days
€8.90
dispatch in 2 business days
€12.08
dispatch in 7 business days
€11.01
dispatch in 28 business days
€11.21
dispatch in 28 business days
€12.45
dispatch in 28 business days
€12.00
dispatch in 28 business days
MAGNETI MARELLI ® 301191620160
Repair Kit, stabilizer suspension
€7.78
dispatch in 28 business days
€11.30
dispatch in 28 business days