8K0407506A - Track control arm, sleeve, link set, control arm-/trailing arm bush, repair kit, control/trailing arm kit, control/trailing arm, control arm/trailing arm OE number by AUDI, AUDI (FAW), CUPRA, PORSCHE, SEAT, SKODA, VAG, VW
| AUDI | : 8K0 407 506 A, 8K0 407 506A, 8K0407506A, 8K0.407.506A |
|---|---|
| AUDI (FAW) | : 8K0407506A, 8K0 407 506 A |
| CUPRA | : 8K0 407 506A |
| PORSCHE | : 8K0 407 506 A, 8K0 407 506A |
| SEAT | : 8K0 407 506 A, 8K0 407 506A |
| SKODA | : 8K0 407 506 A, 8K0 407 506A |
| VAG | : 8K0 407 506A, 8K0 407 506 A, 8K0407506A, 8K0407506A+ |
| VW | : 8K0 407 506 A, 8K0407506A, 8K0 407 506A, 8K0407506A^, 8K0 407 506 A^ |
Replacement parts compatible with OE numbers
€25.70
Dispatch on next business day
€27.86
Dispatch on next business day
€24.57
Dispatch on next business day
€3.43
Dispatch on next business day
€21.12
Dispatch on next business day
€40.12
Dispatch on next business day
€26.50
Dispatch on next business day
€48.07
Dispatch on next business day
€20.71
Dispatch on next business day
€24.92
Dispatch on next business day
€649.19
Dispatch on next business day
€612.50
Dispatch on next business day
€15.05
Dispatch on next business day
€2.53
Dispatch on next business day
€1.50
Dispatch on next business day
€23.96
Dispatch on next business day
€23.73
Dispatch on next business day
€760.54
Dispatch on next business day
€584.83
Dispatch on next business day
€22.68
Dispatch on next business day
€25.35
Dispatch on next business day
€762.45
Dispatch on next business day
€10.05
Dispatch on next business day
€279.58
Dispatch on next business day
€289.83
Dispatch on next business day
€16.49
Dispatch on next business day
€308.96
Dispatch on next business day
€27.84
Dispatch on next business day
€23.45
Dispatch on next business day
€12.56
Dispatch on next business day
€234.33
Dispatch on next business day
€179.12
Dispatch on next business day
€179.58
Dispatch on next business day
€214.73
Dispatch on next business day
€46.63
Dispatch on next business day
€13.39
Dispatch on next business day
€335.52
Dispatch on next business day
€373.76
Dispatch on next business day
€345.93
Dispatch on next business day
€9.30
Dispatch on next business day
€10.62
Dispatch on next business day
€220.12
Dispatch on next business day
€26.20
dispatch in 2 business days
€20.08
dispatch in 2 business days
€337.49
dispatch in 2 business days
€23.53
dispatch in 7 business days
€23.53
dispatch in 28 business days
MEYLE ® 116 050 0111/HD
Link Set, wheel suspension
Product has been replaced by:
116 050 0222/HDMEYLE ® 116 050 0188/HD
Link Set, wheel suspension
Product has been replaced by:
116 050 0223/HDLEMFÖRDER ® 33893 01
Track Control Arm
Product has been replaced by:
35686 01€27.14
dispatch in 28 business days
€20.71
dispatch in 28 business days
€425.80
dispatch in 28 business days
€23.84
dispatch in 28 business days
€348.42
dispatch in 28 business days
€21.50
dispatch in 28 business days
€20.63
dispatch in 28 business days
AUTLOG ® FT2428
Control Arm/Trailing Arm, wheel suspension
€393.98
dispatch in 28 business days
€367.91
dispatch in 28 business days
€17.00
dispatch in 28 business days
€334.99
dispatch in 28 business days
€427.82
dispatch in 28 business days
€18.43
dispatch in 28 business days
€278.34
dispatch in 28 business days
€395.76
dispatch in 28 business days
€21.75
dispatch in 28 business days
€26.86
dispatch in 28 business days