8K0422818A - Tie rod end, tie rod end, rod assembly, control/trailing arm kit, link set, control/trailing arm, repair kit OE number by AUDI, AUDI (FAW), CUPRA, PORSCHE, SEAT, SKODA, VAG, VW
| AUDI | : 8K0 422 818 A, 8K0 422 818A, 8K0422818A, 8K0422818A* |
|---|---|
| AUDI (FAW) | : 8K0 422 818 A, 8K0422818A |
| CUPRA | : 8K0 422 818A |
| PORSCHE | : 8K0 422 818A |
| SEAT | : 8K0 422 818 A, 8K0 422 818A |
| SKODA | : 8K0 422 818 A, 8K0 422 818A |
| VAG | : 8K0422818A, 8K0 422 818A, 8K0 422 818 A, 8K0422818A+ |
| VW | : 8K0 422 818 A, 8K0422818A, 8K0 422 818A, 8K0422818A^, 8K0 422 818 A^ |
Replacement parts compatible with OE numbers
€16.12
Dispatch on next business day
€14.02
Dispatch on next business day
€13.58
Dispatch on next business day
€12.22
Dispatch on next business day
€16.94
Dispatch on next business day
€23.16
Dispatch on next business day
€13.32
Dispatch on next business day
€9.49
Dispatch on next business day
€10.18
Dispatch on next business day
€12.29
Dispatch on next business day
€12.88
Dispatch on next business day
€38.92
Dispatch on next business day
€15.82
Dispatch on next business day
€14.42
Dispatch on next business day
€6.43
Dispatch on next business day
€21.99
Dispatch on next business day
€7.76
Dispatch on next business day
€13.09
Dispatch on next business day
€11.67
Dispatch on next business day
€35.94
Dispatch on next business day
€301.91
Dispatch on next business day
€322.49
Dispatch on next business day
€13.45
Dispatch on next business day
€8.20
Dispatch on next business day
€234.33
Dispatch on next business day
€335.52
Dispatch on next business day
€373.76
Dispatch on next business day
€345.93
Dispatch on next business day
€14.45
dispatch in 2 business days
€10.18
dispatch in 2 business days
€337.49
dispatch in 2 business days
€11.55
dispatch in 2 business days
€308.96
dispatch in 2 business days
€15.64
dispatch in 28 business days
€12.12
dispatch in 28 business days
€11.46
dispatch in 28 business days
€12.54
dispatch in 28 business days
€14.43
dispatch in 28 business days
€15.49
dispatch in 28 business days
€16.83
dispatch in 28 business days
€18.59
dispatch in 28 business days
€374.70
dispatch in 28 business days
€348.42
dispatch in 28 business days
€14.93
dispatch in 28 business days
€7.22
dispatch in 28 business days
€393.98
dispatch in 28 business days
€367.91
dispatch in 28 business days
€13.61
dispatch in 28 business days
€15.47
dispatch in 28 business days
€334.99
dispatch in 28 business days
€427.82
dispatch in 28 business days
€19.66
dispatch in 28 business days
€278.34
dispatch in 28 business days
€395.76
dispatch in 28 business days
€13.83
dispatch in 28 business days