8K0819439A - Filter, filter set OE number by AUDI, AUDI (FAW), CUPRA, PORSCHE, SEAT, SKODA, VAG, VW, VW (FAW)
| AUDI | : 8K0 819 439 A, 8K0 819 439A, 8K0819439A |
|---|---|
| AUDI (FAW) | : 8K0819439A, 8K0 819 439 A |
| CUPRA | : 8K0819439A, 8K0 819 439A |
| PORSCHE | : 8K0 819 439A, 8K0 819 439 A, 8K0819439A |
| SEAT | : 8K0 819 439 A, 8K0819439A, 8K0 819 439A |
| SKODA | : 8K0 819 439 A, 8K0819439A, 8K0 819 439A |
| VAG | : 8K0819439A, 8K0 819 439 A, 8K0 819 439A |
| VW | : 8K0 819 439 A, 8K0819439A, 8K0 819 439A |
| VW (FAW) | : 8K0 819 439 A |
Replacement parts compatible with OE numbers
€12.79
Dispatch on next business day
€13.03
Dispatch on next business day
€10.65
Dispatch on next business day
€9.09
Dispatch on next business day
€7.32
Dispatch on next business day
€9.41
Dispatch on next business day
€12.18
Dispatch on next business day
€21.17
Dispatch on next business day
€7.38
Dispatch on next business day
€17.23
Dispatch on next business day
€12.66
Dispatch on next business day
€12.27
Dispatch on next business day
€11.28
Dispatch on next business day
€8.37
Dispatch on next business day
€12.61
Dispatch on next business day
€9.65
Dispatch on next business day
€10.51
Dispatch on next business day
€4.55
Dispatch on next business day
€9.71
Dispatch on next business day
€18.71
Dispatch on next business day
€22.31
Dispatch on next business day
€22.77
Dispatch on next business day
€20.71
Dispatch on next business day
€12.69
Dispatch on next business day
€21.52
Dispatch on next business day
€14.51
Dispatch on next business day
€12.93
Dispatch on next business day
€7.34
Dispatch on next business day
€26.32
Dispatch on next business day
€50.19
Dispatch on next business day
€16.33
Dispatch on next business day
€9.61
Dispatch on next business day
€7.91
Dispatch on next business day
€4.75
Dispatch on next business day
€14.07
Dispatch on next business day
€10.03
dispatch in 2 business days
€14.21
dispatch in 2 business days
€7.94
dispatch in 28 business days
€14.72
dispatch in 28 business days
€3.32
dispatch in 28 business days
BOSCH ® 0 986 628 522
Filter, interior air
Product has been replaced by:
0 986 628 622€9.46
dispatch in 28 business days
€6.77
dispatch in 28 business days
€13.43
dispatch in 28 business days
€12.51
dispatch in 28 business days
€5.35
dispatch in 28 business days
€7.54
dispatch in 28 business days
€6.30
dispatch in 28 business days