Specifications
| Piston Diameter | 40 mm |
| Brake System | ATE |
| paired article number | 421872 |
| Material | Aluminium |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Distance of mounting bores | 82 mm |
| for brake disc thickness | 10 mm |
Shipping Details
| Weight | 1.425 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€167.74
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates