Specifications
| Piston Diameter | 57 mm |
| Brake System | TRW |
| paired article number | 720541 |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Distance of mounting bores | 104 mm |
| for brake disc thickness | 22 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.781 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€138.28
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates