Specifications
| Piston Diameter | 35 mm |
| Brake System | AISIN |
| paired article number | 728361 |
| Material | Grey Cast Iron |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Distance of mounting bores | 144 mm |
| for brake disc thickness | 10 mm |
Shipping Details
| Weight | 1.995 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€164.86
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates