Specifications
| Piston Diameter | 48 mm |
| Brake System | TOKICO |
| paired article number | 728952 |
| Material | Grey Cast Iron |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Distance of mounting bores | 129 mm |
| for brake disc thickness | 17 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.071 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€116.47
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates