Specifications
| Core Length | 450 mm |
| Core Width | 438 mm |
| Core Depth | 22 mm |
| Transmission Type | Automatic Transmission |
Shipping Details
| Weight | 4.498 Kg |
| Weight Volumetric | 13.494 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€123.69
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns