Specifications
| Core Length | 455 mm |
| Core Width | 450 mm |
| Core Depth | 27 mm |
| Transmission Type | Manual Transmission |
Shipping Details
| Weight | 3.469 Kg |
| Weight Volumetric | 10.407 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€106.20
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates