Specifications
| Core Length | 600 mm |
| Core Width | 457 mm |
| Core Depth | 14 mm |
| Transmission Type | Manual Transmission |
Shipping Details
| Weight | 4.624 Kg |
| Weight Volumetric | 18.496 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€87.21
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns