Specifications
| Voltage | 12 V |
| Rated Power | 0.9 kW |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Flange Diameter | 75 mm |
| Number of threaded holes | 2 |
| New part without deposit |
Shipping Details
| Weight | 2.949 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | China |
€125.44
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates