ACPS-ORIS
016-172
Trailer Hitch
No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Trailer Hitch | with rigid ball head |
| D-Value | 7.23 kN |
| Nose Load | 50 kg |
| Towed Weight | 1500 kg |
| Test Mark | EC0974 |
| Mounting Time | 1 in hours |
Shipping Details
| Weight | 10.0 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | Hungary |
No longer available