ACPS-ORIS
042-772
Trailer Hitch
Article to be discontinued
Specifications
| Trailer Hitch | with rigid ball head |
| D-Value | 17.2 kN |
| Nose Load | 150 kg |
| Towed Weight | 3500 kg |
| Test Mark | ECE7_011739 |
| Mounting Time | 1 in hours |
Shipping Details
| Weight | 27.0 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | Hungary |
No longer available