ACPS-ORIS
047-651
Trailer Hitch
No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Trailer Hitch | with rigid ball head |
| D-Value | 12.7 kN |
| Nose Load | 100 kg |
| Towed Weight | 2560 kg |
| Test Mark | ECE7_011920 |
| Mounting Time | 2 in hours |
Shipping Details
| Weight | 23.4 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | Hungary |
No longer available