ACPS-ORIS
200-161
Trailer Hitch
Specifications
| Trailer Hitch | with rigid ball head |
| D-Value | 7.3 kN |
| Nose Load | 75 kg |
| Towed Weight | 1335 kg |
| Test Mark | E32_55R-020132 |
| Mounting Time | 2 in hours |
Shipping Details
| Weight | 18.0 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | Hungary |
€224.38
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates