Out of stock
Specifications
| Net weight | 7 kg |
| Belt Pulley Ø | 135 mm |
| Oil Fill Quantity | 220 ml |
| Compressor Oil | PAG 100 |
| Number of grooves | 1 |
| Refrigerant | R 134a |
| Manufacturer restriction air conditioning compressor | BOSCH |
| Manufacturer | BOSCH |
| Operating voltage | 12 V |
Shipping Details
| Weight | 9.664 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | Poland |