Specifications
| Net weight | 7 kg |
| Connection Diameter (suction side) | 18.3 mm |
| Connection Diameter (pressure side) | 15.5 mm |
| Belt Pulley Ø | 132 mm |
| Oil Fill Quantity | 240 ml |
| Compressor Oil | PAG 150 |
| Number of grooves | 1 |
| Refrigerant | R 134a |
| Manufacturer restriction air conditioning compressor | HR6 |
| Manufacturer | GM-DELPHI |
| Operating voltage | 12 V |
Shipping Details
| Weight | 6.217 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | Poland |
€423.23
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €48.57
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns