Out of stock
Product has been replaced by:
10-1565
Specifications
| Net weight | 7 kg |
| Belt Pulley Ø | 120 mm |
| Oil Fill Quantity | 200 ml |
| Compressor Oil | PAG 46 |
| Number of grooves | 6 |
| Refrigerant | R 134a |
| Manufacturer restriction air conditioning compressor | 10PA17C |
| Manufacturer | DOOWON |
| Operating voltage | 12 V |
Shipping Details
| Weight | 6.475 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | Poland |
€373.34
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €48.58
- Out of stock
- Check shipping rates