Out of stock
Specifications
| Net weight | 7 kg |
| Connection Diameter (suction side) | 18.3 mm |
| Connection Diameter (pressure side) | 18.3 mm |
| Belt Pulley Ø | 106 mm |
| Oil Fill Quantity | 165 ml |
| Compressor Oil | PAG 46 |
| Number of grooves | 7 |
| Refrigerant | R 134a |
| Manufacturer restriction air conditioning compressor | TRSE09 |
| Manufacturer | SANDEN |
| Operating voltage | 12 V |
Shipping Details
| Weight | 6.961 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | Poland |
€345.66
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €48.58
- Out of stock
- Check shipping rates