Out of stock
Product has been replaced by:
10-4657
Specifications
| Net weight | 7 kg |
| Belt Pulley Ø | 135 mm |
| Oil Fill Quantity | 180 ml |
| Compressor Oil | PAG 46 |
| Number of grooves | 2 |
| Refrigerant | R 134a |
| Manufacturer restriction air conditioning compressor | TM-16HS |
| Manufacturer | SELTEC |
| Operating voltage | 24 V |
Shipping Details
| Weight | 5.2 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | Poland |
€440.98
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €48.58
- Out of stock
- Check shipping rates