Out of stock
Specifications
| Net weight | 7 kg |
| Connection Diameter (suction side) | 21.4 mm |
| Connection Diameter (pressure side) | 15.4 mm |
| Belt Pulley Ø | 125 mm |
| Oil Fill Quantity | 280 ml |
| Compressor Oil | PAG 150 |
| Number of grooves | 6 |
| Refrigerant | R 134a |
| Manufacturer restriction air conditioning compressor | V5 |
| Manufacturer | Delphi |
| Operating voltage | 12 V |
Shipping Details
| Weight | 6.561 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | Poland |
€358.98
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €48.58
- Out of stock
- Check shipping rates