Out of stock
Product has been replaced by:
10-6230
Specifications
| Net weight | 7 kg |
| Belt Pulley Ø | 115 mm |
| Oil Fill Quantity | 130 ml |
| Compressor Oil | PAG 46 YF |
| Number of grooves | 7 |
| Manufacturer restriction air conditioning compressor | SNC12 |
Shipping Details
| Weight | 5.372 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | Poland |
€372.86
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €210.00
- Out of stock
- Check shipping rates